Aktualności

Instytut kontynuuje realizację projektu Interdyscyplinarne Sądeckie Dysputy Naukowe. XI edycja konferencji naukowej na Sądecczyźnie odbędzie się
w Nowym Sączu 29 stycznia 2019 r. Tytuł wydarzenia to: Regionalizacja 
w stosunkach międzynarodowych.
Tym razem współorganizatorami konferencji są: KUL, Uniwersytet Pawła Józefa Safarika w Koszycach, Słowacja i Wyższa Szkoła Biznesu-NLU w Nowym Sączu. Zapraszamy do udziału: ISDyN 2019

Z przyjemnością chcemy poinformować, że Instytut był współorganizatorem cyklicznej konferencji naukowej, organizowanej przez Katedrę Socjologi Prawa i Praw Człowieka KUL w ramach XXXVI Dni Praw Człowieka. Wydarzenie to jest cenionym w Polsce przedsięwzięciem, realizowanym systematycznie przez prof. Krzysztofa Motykę.

W dn. 29-30 listopada ISL był partnerem konferencji naukowej, organizowanej przez Instytut Nauk Politycznych i Spraw Międzynarodowych. Wydarzenie nosiło tytuł Kultura pamięci i polityka historyczna państwa w XXI w. 

W ramach inicjatyw społecznych kontynuowane są działania na rzecz aktywności sportowej dzieci w projekcie I Sport Lubimy. Szczegóły w zakładce ISL Lublinianka.