ISL Lublinianka Ciecierzyn

1 kwietnia 2017 r. rozpoczęto projekt pod nazwą I Sport Lubimy w celu prowadzenia zajęć piłkarskich dla dzieci w wieku 6-12 lat. Dzięki współpracy z KS Lublinianka Junior i KS Ciecierzyn, powstała drużyna ISL Lublinianka Ciecierzyn.

*****

16 września zakończyliśmy I rundę gier w kategoriach E1 Orlik (2007) i E2 Orlik Młodszy (2008). W rozgrywkach LZPN występujemy pod szyldem KS Ciecierzyn.

W kategorii E1 w 13 meczach odnieśliśmy 5 zw. 2 remisy i 6 porażek. Bilans bramek 14-22. Kolejność końcowa: Górnik Łęczna, Avia Świdnik, ISL jako KS Ciecierzyn, UKS Smoklęski, Perła Rokitno, Sygnał Lublin.

W kategorii E2 rozegraliśmy 8 wyrównanych spotkań z trudnymi przeciwnikami. Odnieśliśmy 3 zw. 1 remis i 4 nieznaczne porażki. Bilans bramek 14-10. Kolejność końcowa: Górnik Łęczna, Vrotcovia Lublin, BSS Lublin, ISL jako KS Ciecierzyn, Widok Lublin. GRATULUJEMY chłopcom świetnej postawy!

*****

Dotychczas nasi piłkarze wystąpili w 4 ogólnopolskich turniejach: Deichmann i BeKSa Cup w Lublinie, Młodzik Cup w Radomiu, Torneo Mazowieckie w Białobrzegach.

*****

W dniach 16-22 lipca kilkunastu zawodników wraz z rodzicami uczestniczyło w obozie sportowo-wypoczynkowym w Rytrze koło Nowego Sącza. W ramach pobytu chodzili po górach, pływali w otwartych basenach, wyjechali na Słowację, zwiedzili głęboką jaskinię
w Tatrach, grali mecze towarzyskie z miejscowymi drużynami. Zabawa była przednia!

*****

Dziękujemy za wsparcie: Rodzicom Zawodników, Hotelowi i Restauracji Impressa z Niedrzwicy Dużej, Firmie El-Plum z Ciecierzyna!

Pozdrawiamy KS Lublinianka Junior i KS Ciecierzyn!

Zapraszamy wszystkich do wspólnej, piłkarskiej przygody!!!

Treningi: wtorek i czwartek, g. 16.30, boisko w Ciecierzynie

Wojciech Gizicki, trener UEFA B, tel. 505 223 553