ISL Lublinianka Ciecierzyn

1 kwietnia 2017 r. rozpoczęto projekt pod nazwą I Sport Lubimy w celu prowadzenia zajęć piłkarskich dla dzieci w wieku 6-12 lat. Dzięki współpracy z KS Lublinianka Junior i KS Ciecierzyn, powstała drużyna ISL Lublinianka Ciecierzyn.

*****

11 listopada świętowaliśmy z rocznikiem 2008/2009 na sportowo w Józefowie k./Warszawy, podczas ogólnopolskiego, patriotycznego Turnieju Niepodległości, zorganizowanego przez UKS Żagle. W rywalizacji 12 drużyn zajęliśmy dobre 5 miejsce. Ekipa wystąpiła w składzie: Michał Manel, Krzysztof Danicki, Rafał Dzirba (wyróżniony przez organizatorów jako „Król Strzelców”), Jakub Gizicki, Franek Drozd, Adaś Rocki i Filip Rocki (nasz turniejowy kapitan i „Dżoker dnia”) 🙂 . Rywalizacja była zacięta, lecz prowadzona przede wszystkim w duchu tworzenia wspólnoty Polaków. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, chłopcom za walkę, Rodzicom za obecność i doping.

*****

28 października sześciu naszych zawodników, jednocześnie ministrantów w parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Dysie, wzięło udział w eliminacjach do IX Finałów Mistrzostw Liturgicznej Służby Ołtarza o puchar Metropolity Lubelskiego. W kategorii ministrantów chłopcy zajęli I miejsce wśród 6 bardzo dobrych drużyn. Byliśmy prawdopodobnie najmłodszą ekipą w turnieju. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Czarek Supryn, Jakub Gizicki, Marcel Sołtys, Franek Drozd, Jerzy Gizicki, Jakub Stachniak. W kategorii lektorów również zwyciężyła ekipa z parafii Dys. Gratulujemy i życzymy sukcesów w finałach planowanych na wiosnę 2018 roku! 😉 😉 😉

*****

14 października zakończyliśmy rozgrywki LZPN w kategorii Orlika (E1 2007) i Orlika Młodszego (E2 2008). W rozgrywkach tych reprezentowaliśmy KS Ciecierzyn. Oba roczniki rozegrały w sumie 51 udanych spotkań. Zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz zaprezentowaliśmy kilkanaście bardzo dobrych zagrań w konfrontacji z wymagającymi rywalami. Bilans rozgrywek E1 to 3 i 6 miejsce, a E2 – 4 i 1 miejsce w swoich grupach.  Gratulujemy wszystkim chłopcom walecznej postawy, Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie, transport i wszelką pomoc 😉 !!!

*****

24 września chłopcy z rocznika 2008/2009 🙂 WYGRALI 🙂 rozgrywki w swojej kategorii, podczas Turnieju o Puchar Małego Polaka, organizowanego przez Akademię Sportu Arkadiusz Onyszko. Drużyna odniosła komplet 5 zwycięstw, w finale pokonała świetną ekipę UKS Football Academy z Lublina 2:1. Gratulujemy chłopcom znakomitej gry! Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i zaangażowanie w propagowanie postaw patriotycznych! Skład drużyny: Michał Manel, Krzysztof Danicki, Krystian Sienkiewicz, Rafał Dzirba, Marcel Sołtys, Jakub Gizicki, Adaś Rocki, Filip Rocki, Łukasz Golba, Michał Zakrzewski, Alan Łata. Pozdrawiamy Franka Drozda i Tomka Trojnara, którzy nie mogli być obecni.

*****

Dotychczas nasi piłkarze wystąpili w 4 ogólnopolskich turniejach: Deichmann i BeKSa Cup w Lublinie, Młodzik Cup w Radomiu, Torneo Mazowieckie w Białobrzegach.

*****

W dniach 16-22 lipca kilkunastu zawodników wraz z rodzicami uczestniczyło w obozie sportowo-wypoczynkowym w Rytrze koło Nowego Sącza. W ramach pobytu chodzili po górach, pływali w otwartych basenach, wyjechali na Słowację, zwiedzili głęboką jaskinię
w Tatrach, grali mecze towarzyskie z miejscowymi drużynami. Zabawa była przednia!

*****

Dziękujemy za wsparcie: Rodzicom Zawodników, Dyrekcji ZPO w Ciecierzynie, Hotelowi i Restauracji Impressa z Niedrzwicy Dużej, Firmie El-Plum z Ciecierzyna!

Pozdrawiamy KS Lublinianka Junior i KS Ciecierzyn!

Zapraszamy wszystkich do wspólnej, piłkarskiej przygody!!!

Treningi: wtorek i czwartek, g. 16.30, sala szkolna ZPO w Ciecierzynie

Wojciech Gizicki, trener UEFA B, tel. 505 223 553