ISL Lublinianka

1 kwietnia 2017 r. rozpoczęto projekt pod nazwą I Sport Lubimy w celu prowadzenia zajęć piłkarskich dla dzieci w wieku 6-12 lat. Dzięki współpracy z KS Lublinianka Junior i KS Ciecierzyn, powstała drużyna ISL Lublinianka Ciecierzyn.

*****

W styczniu i lutym, poza regularnymi treningami i turniejami, podtrzymujemy towarzyskie kontakty piłkarskie. Rozegraliśmy 3 udane mecze przyjaźni z KS Lublinianka Junior, Football Academy i KS Nasutów.

*****

10 lutego zawodnicy z rocznika 2008 rywalizowali w turnieju charytatywnym organizowanym przez zaprzyjaźnioną KS Lubliniankę Junior. Chłopcy grali bardzo dobrze, sposób gry i zaangażowanie były jednymi z naszych najlepszych, jak do tej pory 🙂 . Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce wśród 8 zespołów. Poziom 4 pierwszych drużyn był bardzo wyrównany. Przegraliśmy tylko raz, w półfinale (1:0), z  późniejszymi zwycięzcami Vrotcovią Lublin. Skład drużyny: Michał Manel, Krzysiek Danicki, Jakub Gizicki, Rafał Dzirba, Franek Drozd, Marcel Sołtys, Alan Łata. Końcowa kolejność: 1.Vrotcovia Lublin, 2.Widok Lublin, 3.ISL Lublinianka, 4.AF Głusk, 5.BKS Lublin, 6.KS Nasutów, 7.KS Lublinianka, 8.UKS Wrotków Lublin.

*****

W dn. 28 stycznia-3 lutego 9 naszych zawodników wraz z rodzinami (w sumie 24 osoby)wypoczywało aktywnie w Beskidzie Sądeckim. Pobyt obejmował w większości szusowanie na nartach po stokach w Rytrze i Wierchomli. Wszyscy chłopcy dawali sobie świetnie radę, choć oczywiście nadal najlepiej wypada trener 🙂 😉 🙂 . Poza nartami była m.in. okazja do obejrzenia meczu hokejowego 1928 KTH Krynica-Nesta Toruń, ślizgania się na łyżwach i zwiedzenia Krynicy, zdobycia szczytu w Bachledovej Dolinie z panoramą Wysokich Tatr na Słowacji,  spacerowania Chodnikiem korunami stromov (ok. 30 m. nad ziemią !). Rozegraliśmy również wymagający mecz przyjaźni z Sokolikami Stary Sącz. Podczas ferii chłopcy świetnie się zintegrowali. Rodzice zadbali o każdy szczegół pobytu (również dzielnie, czarnym szlakiem, zdobyli szczyt nad Wierchomlą 😉 ). Liczymy, że kolejnym razem uda nam się przyjechać jeszcze większą grupą.

*****

Witamy w Nowym Roku! Od 7 stycznia, wraz z rocznikiem 2008, gramy w Dziecięcej Halowej Lidze Mistrzów pod nazwą Sporting Lizbona. Rywalizujemy w grupie A z najlepszymi drużynami Lublina i okolic. Trzymajcie kciuki 🙂 !

*****

„Z narodzenia Pana dziś dzień wesoły…”. Trwając w radości Bożego Narodzenia wszystkim naszym zawodnikom, rodzicom i sympatykom życzymy błogosławieństwa i dobra. Niech Nowy Rok 2018 będzie czasem realizacji wielu ambitnych zamierzeń!!! 🙂

*****

9 grudnia byliśmy organizatorem Turnieju Mikołajkowego dla dwóch grup: 2006/2007 i 2008/2009. Mieliśmy zaszczyt gościć 9 okolicznych drużyn. Najważniejsza była wspólna zabawa i integracja zawodników. Poziom sportowy kilku spotkań był bardzo wysoki. Nasze drużyny zebrały cenne doświadczenie. W rozgrywkach starszego rocznika musieliśmy uznać zdecydowaną wyższość gości, choć momentami jedna z naszych drużyn grała całkiem udanie. Większość naszych chłopców była o rok młodsza od zawodników pozostałych drużyn. W młodszym roczniku nasze drużyny ostatecznie otworzyły i zamknęły stawkę rywalizujących 😉 . Kolejność końcowa:

2006/2007 – Brazilian Soccer School Lublin, Zawisza Garbów, Sławin Lublin, ISL Lublinianka II, ISL Lublinianka I.

2008/2009 – ISL Lublinianka II , Akademia Rozwoju Pasji Paderewski Lublin, Brazilian Soccer School Lublin, KS Lublinianka Junior, Akademia Footbolisty Głusk, Sławin Lublin, KS Nasutów, ISL Lublinianka I.

Wielki podziękowania dla Rodziców naszych zawodników. Dzięki organizacji bogatego barku kawowego wszyscy uczestnicy, czynni i bierni, mogli zaznać smaku pysznych słodkości, owoców i napojów 😉 .

*****

2 grudnia chłopcy z rocznika 2008/2009 wzięli udział w Turnieju Mikołajkowym organizowanym przez KS Nasutów. W stawce 6 ekip zajęliśmy 2 miejsce 🙂 . Drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze, kilka akcji było oklaskiwanych także przez kibiców innych zespołów.

*****

18 listopada uczestniczyliśmy w turnieju Football Cup w Tarnobrzegu. Był to już nasz 7 turniej ogólnopolski. Chłopcy z rocznika 2008/2009 rozegrali 5 dobrych spotkań, w których zaprezentowali wiele udanych zagrań i składnych akcji 😉 . W turnieju nie prowadzono oficjalnej klasyfikacji (w nieoficjalnej zajęliśmy 4 miejsce na 6 drużyn). Najważniejszy był jednak wspólnie spędzony czas i integracja.

*****

11 listopada świętowaliśmy z rocznikiem 2008/2009 na sportowo w Józefowie k./Warszawy, podczas ogólnopolskiego, patriotycznego Turnieju Niepodległości, zorganizowanego przez UKS Żagle. W rywalizacji 12 drużyn zajęliśmy dobre 5 miejsce. Ekipa wystąpiła w składzie: Michał Manel, Krzysztof Danicki, Rafał Dzirba (wyróżniony przez organizatorów jako „Król Strzelców”), Jakub Gizicki, Franek Drozd, Adaś Rocki i Filip Rocki (nasz turniejowy kapitan i „Dżoker dnia”) 🙂 . Rywalizacja była zacięta, lecz prowadzona przede wszystkim w duchu tworzenia wspólnoty Polaków. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, chłopcom za walkę, Rodzicom za obecność i doping.

*****

28 października sześciu naszych zawodników, jednocześnie ministrantów w parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Dysie, wzięło udział w eliminacjach do IX Finałów Mistrzostw Liturgicznej Służby Ołtarza o puchar Metropolity Lubelskiego. W kategorii ministrantów chłopcy zajęli I miejsce wśród 6 bardzo dobrych drużyn. Byliśmy prawdopodobnie najmłodszą ekipą w turnieju. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Czarek Supryn, Jakub Gizicki, Marcel Sołtys, Franek Drozd, Jerzy Gizicki, Jakub Stachniak. W kategorii lektorów również zwyciężyła ekipa z parafii Dys. Gratulujemy i życzymy sukcesów w finałach planowanych na wiosnę 2018 roku! 😉 😉 😉

*****

14 października zakończyliśmy rozgrywki LZPN w kategorii Orlika (E1 2007) i Orlika Młodszego (E2 2008). W rozgrywkach tych reprezentowaliśmy KS Ciecierzyn. Oba roczniki rozegrały w sumie 51 udanych spotkań. Zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz zaprezentowaliśmy kilkanaście bardzo dobrych zagrań w konfrontacji z wymagającymi rywalami. Bilans rozgrywek E1 to 3 i 6 miejsce, a E2 – 4 i 1 miejsce w swoich grupach.  Gratulujemy wszystkim chłopcom walecznej postawy, Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie, transport i wszelką pomoc 😉 !!!

*****

24 września chłopcy z rocznika 2008/2009 🙂 WYGRALI 🙂 rozgrywki w swojej kategorii, podczas Turnieju o Puchar Małego Polaka, organizowanego przez Akademię Sportu Arkadiusz Onyszko. Drużyna odniosła komplet 5 zwycięstw, w finale pokonała świetną ekipę UKS Football Academy z Lublina 2:1. Gratulujemy chłopcom znakomitej gry! Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i zaangażowanie w propagowanie postaw patriotycznych! Skład drużyny: Michał Manel, Krzysztof Danicki, Krystian Sienkiewicz, Rafał Dzirba, Marcel Sołtys, Jakub Gizicki, Adaś Rocki, Filip Rocki, Łukasz Golba, Michał Zakrzewski, Alan Łata. Pozdrawiamy Franka Drozda i Tomka Trojnara, którzy nie mogli być obecni.

*****

Dotychczas nasi piłkarze wystąpili w 4 ogólnopolskich turniejach: Deichmann i BeKSa Cup w Lublinie, Młodzik Cup w Radomiu, Torneo Mazowieckie w Białobrzegach.

*****

W dniach 16-22 lipca kilkunastu zawodników wraz z rodzicami uczestniczyło w obozie sportowo-wypoczynkowym w Rytrze koło Nowego Sącza. W ramach pobytu chodzili po górach, pływali w otwartych basenach, wyjechali na Słowację, zwiedzili głęboką jaskinię w Tatrach, grali mecze towarzyskie z miejscowymi drużynami. Zabawa była przednia!

*****

Dziękujemy za wsparcie: Rodzicom Zawodników, Dyrekcji ZPO w Ciecierzynie, Hotelowi i Restauracji Impressa z Niedrzwicy Dużej, Firmie El-Plum z Ciecierzyna!

Pozdrawiamy KS Lublinianka Junior i KS Ciecierzyn!

Zapraszamy wszystkich do wspólnej, piłkarskiej przygody!!!

Treningi: wtorek i czwartek, g. 16.30, sala szkolna ZPO w Ciecierzynie

Wojciech Gizicki, trener UEFA B, tel. 505 223 553