I Sport Lubimy

1 kwietnia 2017 r. rozpoczęliśmy projekt o nazwie Sport Lubimy. Prowadzimy zajęcia piłkarskie dla dzieci szkolnych. Współpracujemy z KS Ciecierzyn i Lublinianką Junior.

*****

Wrzesień minął bardzo szybko. Rozpoczęliśmy grę na dobre! Ruszyliśmy w 3 kategoriach wiekowych. Rocznik 2007 i młodsi rozegrał 5 spotkań i nie doznał porażki, jest liderem w swojej grupie 🙂 🙂 🙂 . Drużyna 2009 i młodsi spisuje się dzielnie. Musi jeszcze zgrać się po dołączeniu nowych zawodników. Najmłodsi, rocznik 2013, w tym dziewczynki, radzą sobie bardzo udanie w lidze żaka. Cieszymy się z dobrej postawy i przyjacielskiej atmosfery! Tak trzymać!

*****

Rozgrywki niebawem!!! Trzymajcie kciuki!!! Cieszymy się z przejścia nowych zawodników. Z większością już przed laty trenowaliśmy 🙂 🙂 🙂 . Witamy też nowego trenera – Kamila.

*****

Wakacje rozpoczęliśmy od wycieczki rowerowej do Kozłówki. Przejazd przez Lasy Kozłowieckie był bardzo przyjemny. W sierpniu ruszyły przygotowania do nowego sezonu. Zgłosiliśmy aż 3 roczniki (2007, 2009 i 2013), chyba to rekord w historii grup młodzieżowych w KS Ciecierzyn 🙂 🙂 🙂 . Zapraszamy do nas, zwłaszcza najmłodszych, dzieci z roczników 2011 do 2016.

*****

W czerwcu zakończyliśmy grę w obu rocznikach. Drużyna 2007 i młodsi (chłopcy wyłącznie z terenu gminy Niemce, uczęszczający tu także do szkół) zajęła 3 miejsce w lidze. Młodsza grupa też udanie zakończyła sezon, klasyfikacja w tym roczniku nie była oficjalnie prowadzona. Na koniec sezonu zagraliśmy kilka towarzyskich gier z Rodzicami. W lipcu odpoczywamy!!! 🙂 🙂 🙂

*****

Maj przebiegał całkowicie piłkarsko. Obie drużyny ligowe grały swoje turnieje lub mecze. Ważne, że walczymy i dobrze się bawimy. Grupa 2007 i młodsi w rundzie wiosennej chciałaby rywalizować tylko w drugiej połowie meczu. Pierwszą raczej przesypiała 🙂 Ekipa 2010 i młodsi walczyła dzielnie w każdym ze spotkań. Tworzy się zgrana drużyna na kolejny sezon. 

*****

W marcu jak w garncu (pandemicznym) a kwiecień-plecień (też pandemiczny) 🙂 🙂 🙂 . Na zmianę – trening lub zamknięcie w domu. Na szczęście udało się wyjść na boisko, potrenować kilka razy przed rozgrywkami ligowymi. 24 kwietnia rozpoczęliśmy zmagania, zgodnie z założeniem w dwóch rocznikach. Cieszymy się z tego i dobrej postawy naszych zawodników! Turnieje r. 2010 odbywać się będą w każdą sobotę aż do czerwca. Grupa 2007 zagra 6 spotkań ligowych.

*****

Luty to czas w którym odbyliśmy kilka treningów pod balonem na KUL. Przymierzamy się do nowego sezonu. Mimo trudności nie poddajemy się, będziemy grać na wiosnę w dwóch rocznikach: trampkarz młodszy (2007) i orlik starszy (2010) 🙂 🙂 🙂

*****

W grudniu cieszyliśmy się z rodzinnych spotkań w Boże Narodzenie. Mieliśmy okazję potrenować pod balonem w KUL. Styczeń był podobny, treningi i wspólny czas na boisku. Oderwanie się od wirtualnego świata – bezcenne! Mamy też nową odzież na zimne dni, wiatrówka, polar, czapka,  komin oraz kalendarz!!! Wszystko z nadrukiem, dzięki współpracy z M-Production 🙂 😉 🙂 . 

*****

Październik i listopad to czas rozgrywek ligowych oraz roztrenowania. Trampkarze (C2) zakończyli rundę z 3 zwycięstwami i 3 porażkami (szkoda, że jedną z powodu nierozegranego meczu, rywal nie podjął decyzji o jego przełożeniu…). Strzelamy dużo bramek, gramy otwartą piłkę, dlatego było też zbyt dużo bramek straconych. Grupa orlików (E1) śmiało trenuje i wchodzi w nowe wyzwania. Cieszy nas radosna i przyjazna atmosfera wśród zawodników i Rodziców. To jest najważniejsze 🙂 🙂 🙂 . Trenujemy dalej!!! Mamy nadzieję, że na wiosnę wrócimy do normalnego, nie-pandemicznego świata!

Udało nam się sfinalizować wsparcie finansowe z Programu Klub 2020. Dziękujemy Ministerstwu Sportu za dostrzeżenie naszych potrzeb.

*****

Koniec sierpnia i wrzesień to powrót do rozgrywek ligowych. Cieszymy się, że możemy zagrać zarówno w trampkarzach (C2), jak i orlikach (E1). Pierwsze dwa mecze w starszej grupie były ciężkie. Potem poszło lepiej. Drużyna 10-latków i młodszych zagrała w dwóch turniejach. Jeden z nich organizowaliśmy na swoim boisku. Było dużo gry i słodki upominek dla wszystkich drużyn od ISL. Trenujemy i walczymy dalej !!!

*****

Sierpień mija na wypoczynku w piękne, słoneczne dni. Poza tym… trenujemy. Jest nas coraz więcej, pojawiły się także dziewczynki, może stworzymy osobny zespół 🙂 ? Czekamy na pierwsze mecze ligowe w nowym sezonie. Ostetnie takie graliśmy prawie rok temu! Wystąpimy w dwóch rocznikach: 2007 w trampkarzach młodszych i 2010 w orlikach starszych. Pewnie pojawią się też turnieje towarzyskie 🙂 🙂 🙂 .

*****

W połowie lipca kilku naszych zawodników przebywało z rodzinami (w sumie 24 osoby) na wypoczynku w Bieszczadach. Czas spędzony był bardzo ciekawie, przyjemnie i aktywnie. Zdobyliśmy kilka wysokich szczytów: Tarnicę, Połoninę Caryńską, Małą i Wielką Rawkę, oraz Krzemienec. Dzięki temu mogliśmy jednocześnie przebywać aż w 3 państwach!!! Szczyt Krzemieńca to styk Polski, Słowacji i Ukrainy 🙂 🙂 🙂 . Wszyscy wędrowali bardzo dzielnie, Rodzice także 😉 . Najmłodszą turystką była 4-letnia Ala! Pływaliśmy po największym w Polsce sztucznym zalewie – Jeziorze Solińskim, jechaliśmy bieszczadzką kolejką wąskotorową i drezynami rowerowymi po szynach. Było też kilka innych atrakcji oraz oczywiście gra w piłkę 🙂 . Kto nie był z nami…  😉 – zapraszamy następnym razem! Pozdrawiamy wszystkich zawodników spędzających wolny czas w różnych miejscach!

*****

Maj i czerwiec upłynęły na spokojnym powrocie do treningów i na przygotowaniu do sparingów. W kolejnym sezonie mamy zamiar występować w 2 kategoriach wiekowych. Po zweryfikowaniu tabeli za zeszły sezon przez LZPN okazało się, że zajęliśmy 5 miejsce na 10 ekip (r. 2007 i młodsi). Nasz bilans to 5 zwycięstw, 4 porażki. Bramki – 31 strzelonych i 23 stracone. Walczymy dalej!  🙂 🙂 🙂

*****

Wracamy do treningu ! (?). Po prawie 2 miesiącach „zamknięcia” możemy znów wyjść na boisko. Szczegóły tutaj – Trening w pandemii

*****

Kilka tygodni temu przesłaliśmy link do informacji o Dolinie Ciemięgi. Ogłaszamy ostatni konkurs na kwarantannie – czekamy na Wasze oryginalne zdjęcie z ciekawego miejsca opisanego w tekście. Przesyłajcie je na adres trenera do 6 maja. Nagrody czekają!

*****

Pamiętajmy o domowym treningu. Polecamy kopertę (5×3 m), bieg wahadłowy (2×30 m), slalom między talerzykami (30 m), wszystko z piłką! Poza tym skłony, pompki, przysiady, żonglerka i zabawa z piłką 🙂 😉 🙂

*****

Otrzymaliśmy 6 prac na logo klubu marzeń: Juventusu, Barcelony i Legii. Prezentujemy też przykład poezji piłkarskiej naszych Autorów 🙂

Antek – Grasz w Juventusie jesteś na plusie!

Bartek – Kiedy Barca jest na fali to pogromi swych rywali!

Franek – Juventus dobry jest, bo tam Ronaldo jest!

Maciek – Zielony, biały, czerwony i czarny to kolor herbu i flagi genialny!

Marcel – Juventus Turyn to taka drużyna, co jak się rozpędzi to nikt jej nie zatrzyma!

Wojtek – Półka klubowa od pucharów się urywa, LaLigę Barca co roku wygrywa!

Wszystkim chłopcom dziękujemy za udział w zabawie. Każdy otrzymuje upominek 🙂 Wręczymy je na pierwszym wytęsknionym treningu po ustaniu pandemii.

*****

Trwając w radości Świąt Zmartwychwstania życzymy każdemu wiele dobra.

*****

5 kwietnia odbył się test konkursowy „Najlepsi Polscy Piłkarze”. Nagrody (karty podarunkowe do Decathlonu) otrzymują: Maciek Sagan i Krzysiek Danicki. Pozostałych zawodników zachęcamy do większej aktywności w następnych konkursach 🙂

*****

W marcu trenowaliśmy tylko kilka dni. Zagrożenie koronawirusem uświadamia nam wszystkim jak dobrze jest gdy możemy chodzić do szkoły i na treningi! Niestety teraz, mimo sprzyjającej pogody zostajemy w domu! Wrócimy do obowiązków gdy zagrożenie minie. Pracujemy jednak zdalnie, zarówno nad zadaniami szkolnymi, jak i sportowymi 🙂

Dla naszych chętnych zawodników ogłaszamy konkursy z nagrodami!

  1. plastyczny – czekamy na prace (na jednej stronie A4) poświęcone logo klubu w którym chcielibyście zagrać. Technika dowolna. Dodajcie też pod rysunkiem swój krótki wierszyk o tym klubie. Termin przesyłania prac to 10 kwietnia 🙂 .
  2. konkurs wiedzy – pierwszy na temat najlepszych polskich piłkarzy. Link do strony z ich charakterystyką tutaj. Drugi na temat Doliny Ciemięgi, gdzie mieszkamy i trenujemy. Link do ciekawej strony tutaj. Ankietę z pytaniami podamy niebawem!

Pozdrawiamy 🙂 😉 🙂

*****

22 lutego zorganizowaliśmy na krytym boisku KUL turniej towarzyski w 2 kategoriach: 2007 i młodsi oraz 2009 i młodsi. W przyjaznej atmosferze rozegraliśmy kilkanaście spotkań z KS Nautów i Czarnymi Pliszczyn. Chłopcy dzielnie walczyli, mimo wielu nieobecności chorobowych. Najmłodszym uczestnikiem był 7 letni Bartek Kurzępa, który udanie rywalizował ze starszymi o 4 lata kolegami 🙂 🙂 🙂

*****

W styczniu 2020 r. przeprowadziliśmy kilka luźnych treningów. Zagraliśmy też w turnieju zorganizowanym przez Zawiszę Garbów (2008). Zajęliśmy w nim 2 miejsce 🙂 . W czasie ferii kilku naszych zawodników (wraz z rodzinami) spędzało miło czas szusując na stokach w Beskidzie Sądeckim 🙂 🙂 🙂 . 

*****

Wszystkim naszym zawodnikom, Rodzicom i bliskim oraz sympatykom naszej drużyny życzymy wszelkich łask i dobra z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Niech się wszystkim darzy w 2020! 🙂 🙂 🙂

*****

Listopad i grudzień upłynęły nam na luźniejszych treningach na sali sportowej i kilku wymagających turniejach towarzyskich.

7 i 8 grudnia graliśmy turnieje w Radomiu i Niemcach. Kilka spotkań było bardzo udanych. Najlepiej spisała się ekipa z rocznika 2009 i młodsi zajmując 2 miejsce (mimo pięciu wygranych, jednego remisu i tylko jednej straconej bramki).

6 grudnia podczas treningu gościliśmy św. Mikołaja. Przyniósł chłopcom upominki – znów uwierzył, że wszyscy byli grzeczni w 2019 r. 🙂 😉 🙂

30 listopada kilku naszych zawodników grało w Dekanalnych rozgrywkach Mistrzostw Liturgicznej Służby Ołtarza. W kategorii ministrantów (r. 2008 i młodsi) zdecydowanie wygraliśmy. Podobnie było wśród lektorów starszych, młodsi lektorzy dzielnie walczyli przegrywając tylko jedno spotkanie z sześciu rozegranych. 

16 listopada pojechaliśmy do Sokołowa Małopolskiego na turniej Kartony 2019 w dwóch rocznikach: 2006 i 2007. Graliśmy w większości zawodnikami z rocznika 2008. Wszystkie mecze były dla nas bardzo cennym doświadczeniem. Graliśmy udanie z wymagającymi rywalami.

*****

26 października zakończyliśmy jesienne rozgrywki Młodzika Starszego. W 9 rozegranych meczach zanotowaliśmy 5 zwycięstw i 4 porażki. Dwa nieznacznie przegrane spotkaniach mogły zakończyć się co najmniej remisem. Przez większość rozgrywek nasza gra była generalnie dobra. Po kilku luźniejszych treningach na hali sportowej rozpoczynamy udział w różnych turniejach towarzyskich. 

Dziękujemy Dyrekcji ZPO w Ciecierzynie za życzliwą współpracę. 

*****

We wrześniu rozegraliśmy 4 spotkania ligowe. Dwa z nich wygraliśmy (z Wodnikiem Uścimów i Widokiem Lublin). Po dobrym meczu przegraliśmy z Górnikiem Łęczna oraz niespodziewanie z Błękitem Cyców. W sumie nasza postawa jest jednak zadowalająca. Potrafimy walczyć!!!

Cieszy też rozrost młodszej grupy (2010 i młodsi). Liczymy, że niebawem najmłodsi z tej ekipy zagrają w Pucharze Tymbarku 🙂 !

*****

31 sierpnia rozpoczęliśmy kolejny sezon zmagań w rozgrywkach LZPN. Gramy w kategorii młodzik starszy (r. 2007) jako KS ISL Ciecierzyn. Zdecydowana większość naszego składu to młodsi zawodnicy (2008 i 2009). Pierwszy mecz rozegraliśmy z ekipą Tęczy Bełżyce. Po bardzo dobrej grze z obu stron zwyciężyliśmy 4:2 🙂 🙂 🙂 . Za tydzień kolejny mecz. Trzymajcie kciuki!!!

*****

10 sierpnia zorganizowaliśmy turniej rocznika 2007 i młodsi o Puchar Doliny Ciemięgi.
W miłej atmosferze rozegraliśmy towarzyskie spotkania z zaprzyjaźnionymi drużynami Football Academy Lublin, KS Nasutów i Zawiszy Garbów. Po  emocjonujących meczach zajęliśmy I miejsce. Szczególnie wyrównana była rywalizacja z FA. Dwukrotnie zremisowaliśmy 0:0, Pan Sędzia prowadzący spotkania stwierdził, że „takie mecze żal kończyć” 🙂 . Dziękujemy wszystkim za udział, Rodzicom za przygotowanie poczęstunku, KS Nasutów za użyczenie boiska (nasze jest remontowane).

Nasz trener po wielu latach zagrał znów w Sandecji Nowy Sącz. Jego drużyna wygrała prestiżowy turniej oldbojów o Puchar Solidarności 🙂 😉 🙂 .

W lipcu głównie odpoczywaliśmy. Chłopcy zwiedzali miejsca w Polsce i zagranicą. Pod koniec miesiąca rozpoczęliśmy jednak lekkie treningi.

*****

1 lipca 2019 r. nasza drużyna weszła na poziom europejski 😉 . Przez 6 dni uczestniczyliśmy w międzynarodowym turnieju Fragaria Cup w Preszowie, Słowacja. Chłopcy mieli okazję rywalizować z rówieśnikami z kilku państw. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki. W kilku meczach spisaliśmy się dzielnie. Ostatecznie zajęliśmy 17 miejsce na 23 zespoły w roczniku 2007. Zdecydowana większość zespołu składała się z młodszych chłopców (r. 2008 a nawet 2009). Dlatego występ zaliczamy do udanych! Mamy nadzieję, że będziemy mogli częściej uczestniczyć w takich imprezach. Skład zespołu: Michał Manel, Krzysiek Danicki, Kuba Gizicki, Mateusz Stefaniak, Rafał Dzirba, Franek Drozd, Antek Drozd, Oskar Miturzyński, Maciek Nieradka oraz Rodzice i rodzeństwo 🙂 .

Mieliśmy też wiele atrakcji. Niezapomniane wrażenie wywarła parada uczestników na Starym Mieście w Preszowie. Chłopcy mieli zaszczyt iść tuż za biało-czerwoną flagą, niosąc tabliczkę z nazwą POLSKA!!! Zwiedziliśmy Słowację i Węgry, pływaliśmy w basenach, poznaliśmy ciekawe miejsca. Chłopcy nauczyli się grać w tenisa ziemnego, nawiązali znajomość m.in. z rówieśnikami z Rosji 🙂 🙂 🙂 . To bardzo cenne doświadczenia.

*****

29 czerwca zakończyliśmy sezon organizacją turnieju parafialnego o Puchar bł. bp. Władysława Gorala. Rozgrywki prowadzone były dla ministrantów, lektorów i naszych dorosłych sympatyków. Zaproszenie przyjęły  parafie pw. św. Andrzeja Boboli z Lublina, bł. Karoliny ze Snopkowa, Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski z Nasutowa. Nasza parafia wystawiła kilka drużyn, zarówno LSO, jak i dorosłych. Rywalizacja była zacięta ale prowadzona w duchu fair play. Rozgrywki ministrantów wygrali chłopcy ze Snopkowa, lektorów  – z Dysa a dorosłych – wspólna ekipa Nasutowa i Dysa 🙂 . Na medal spisali się Rodzice naszych zawodników. Przygotowali wszystkie potrzebne urządzenia oraz poczęstunek. Dziękujemy naszej parafialnej fundacji Ecclesia Nostra za wsparcie imprezy. Z pewnością spotkamy się podczas następnej edycji 🙂 🙂 🙂

*****

15 czerwca zakończyliśmy trudną rundę wiosenną. W kilku meczach graliśmy bardzo dobrze, jednak nie mieliśmy szczęścia do wygranych. Mimo to patrzymy z dużym optymizmem w przyszłość 🙂 .

W ostatnim miesiącu mieliśmy okazję kibicować podczas 7 meczów Mistrzostw Świata U20 na Arenie Lublin. Ponadto braliśmy udział w dniu LSO w Wąwolnicy oraz graliśmy mecze sparingowe.

Część drużyny przygotowuje się do historycznego dla nas, pierwszego turnieju zagranicznego. Wyjeżdżamy w lipcu na 6 dni do Preszowa na Słowacji, by spróbować swoich sił z rówieśnikami z Azerbejdżanu, Białorusi, Bośni, Chorwacji, Estonii, Macedonii, Rumunii, Słowacji i Ukrainy.!!! Trzymajcie kciuki 🙂 🙂 🙂

*****

12 maja rozegraliśmy bardzo dobry turniej – Lubelski Mundial 2019 (r. 2006 i młodsi). Wygraliśmy wszystkie mecze, zajęliśmy I miejsce w grupie i awansowaliśmy dalej!!!
🙂 🙂 🙂

*****

W kwietniu rozegraliśmy 4 mecze w rozgrywkach Lubelskiej Ligi Młodzika Młodszego. Graliśmy momentami nieźle, lecz zbyt spontanicznie i na zasadzie „radosnego futbolu”. Po stronie zysków mamy jeden remis i kilka strzelonych bramek. Walczymy jednak dalej!!!

*****

1 kwietnia minęły 2 lata od powstania naszej drużyny. Wciąż idziemy do przodu, dlatego jesteśmy przekonani o słuszności podejmowanych działań! Zapraszamy do nas 🙂 🙂 🙂

*****

W marcu kończyliśmy aktywność na salach sportowych i powoli wychodziliśmy na boisko.

10 marca zakończyliśmy, bez sukcesu, rozgrywki Dziecięcej Halowej Ligi Mistrzów. Zagraliśmy jednak kilka dobrych spotkań z bardzo wymagającymi rywalami.

30 marca byliśmy organizatorem Festiwalu Piłkarskiego ISL. Na boisku KUL zagrało blisko 40 zawodników z 4 klubów (Czarni Pliszczyn, Sokół Konopnica, Zawisza Garbów, ISL). Każdy zespół zagrał 6 spotkań (w sumie 90 minut gry).

By dobrze przygotować się do rundy wiosennej rozegraliśmy 5 sparingów w 3 kategoriach wiekowych.

*****

W lutym z uwagi na ferie trenowaliśmy mniej. Czas szybko i mile mijał. Przez tydzień kilku naszych byłych, obecnych i przyszłych 😉 zawodników spędziło kilka dni w Piwnicznej, jeżdżąc intensywnie na nartach.

24 lutego odbył się turniej Rodziców DHLM 2008/2009. Wspólna drużyna Dys-Ciecierzyn, złożona z zaprzyjaźnionych Tatusiów dzieci z obu klubów, zdobyła III miejsce. Naszym bohaterem był p. Irek Drozd, Tata Franka i Emila, w decydującym meczu obronił dwa rzuty karne!!! 🙂 .

W ostatnim dniu lutego, dzięki sprzyjającej pogodzie zainaugurowaliśmy zimowo-wiosenne treningi na boisku! Pora już się przyzwyczajać 😉 .

*****

Rok 2019 rozpoczął się na dobre! Drużyna trenuje wytrwale i bierze udział w różnych imprezach.

Od 6 stycznia rocznik 2008 i młodsi uczestniczy w turnieju Dziecięcej Halowej Ligi Mistrzów. Rozgrywamy mecze jako FC Porto. Większość spotkań jest bardzo udana, wyniki nie są najważniejsze, czekamy na finały 😉 .

12 stycznia rocznik 2008 i młodsi rozegrał turniej na zaproszenie Zawiszy Garbów. Było to bardzo udane i dobrze zorganizowane wydarzenie, zakończone przez naszych chłopców na 2 miejscu 🙂 .

2 lutego chłopcy z rocznika 2009 rozegrali sparing z drużyną KS Lublinianka. W drużynie wystąpiło 4 chłopców urodzonych w 2010 r. dla których była to nagroda za postawę na treningach.

Nasze plany na kolejne tygodnie są ambitne! 🙂 🙂 🙂

*****

Wszystkim zawodnikom, Rodzicom i sympatykom drużyny życzymy Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. Niech Jezus narodzony w Betlejem przynosi pokój, radość
i miłość każdego dnia. Niech się darzy w 2019 roku!!!

*****

6 grudnia podczas treningu do naszych zawodników przyszedł św. Mikołaj. Niektórzy obiecali, że będą grzeczni przez cały kolejny rok. Trzymamy kciuki!!! 😉 🙂 😉

*****

1 grudnia był bardzo intensywnym dniem dla naszych drużyn z roczników 2008 i młodsi. Jedna z nich wzięła udział w eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. W rozegranych w Kocku zawodach nasi chłopcy wygrali trzy pierwsze mecze, nie tracąc bramki. W ostatnim meczu spotkali się ze świetną ekipą BKS Lublin. Stawką tego spotkania był awans do finału wojewódzkiego. Po dość wyrównanym meczu lepsi okazali się zawodnicy BKS. Mimo to turniej był dla nas bardzo udany, zajęliśmy 2 miejsce, naszą dobrą grę podkreślali sędziowie, trenerzy innych drużyn i widzowie.

W Niemcach swój turniej mieli także pozostali chłopcy. W roczniku 2008 zespół złożony głównie z młodszych zawodników zajął 5 pozycję. Następnie drużyna 2009 po radosnej grze zajęła 3 pozycję. W każdej z kategorii startowało po 6 ekip. Warto podkreślić, że
w turnieju tym zespoły prowadził nowy trener, Przemek Woźniak. Sprawił się dzielnie, mamy nadzieję, że będzie z nami dłużej. Dziękujemy KS Nasutów, organizatorowi turnieju za zaproszenie.

*****

24 listopada kilku naszych zawodników uczestniczyło w rozgrywkach dekanalnych Mistrzostw Liturgicznej Służby Ołtarza. Reprezentowaliśmy parafię pw. św. Jana Chrzciciela w Dysie. W 2 kategoriach wiekowych nasze drużyny zdominowali rozgrywki
i zajęły 1 miejsca!!! W najstarszej kategorii, mimo świetnej gry, braku porażki i nawet braku straconej bramki nasi chłopcy zajęli 2 miejsce. Występ wszystkich zawodników był bardzo udany. Cieszymy się, że chłopcy prezentują świetną postawę na boisku i żyją trwałymi wartościami 🙂 🙂 🙂 .

*****

4 listopada zakończyliśmy rundę jesienną rozgrywek w kategorii Młodzik Młodszy. Nasza pozycja po 10 rozegranych meczach nie jest najwyższa. Gramy jednak w tych rozgrywkach w przeważającym stopniu młodszymi zawodnikami. Kilka spotkań było bardzo dobrych,
w kilku innych zabrakło motywacji. Liczymy, że na wiosnę będziemy skuteczniejsi!

*****

20 października był wyjątkowo wymagającym dniem dla naszych zawodników.
W Piotrkowie ostatni turniej II rundy orlikowej  rozegrała ekipa z rocznika 2008. Chłopcy spisali się bardzo dobrze, po 4 zwycięstwach i jednej porażce wygrali te zawody !
W całej edycji drużyna zajęła bardzo dobre II miejsce 🙂 !!! Dziękujemy za rywalizację ekipom: Wisły Józefów, BKS Lublin, Vrotcovii Lublin, Football Academy Lublin
i Piotrcovii Piotrków.

W Lubartowie drużyna Młodzika Młodszego rozegrała mecz z Orlikiem Lubartów. Mimo porażki 4 : 8 chłopcy zaprezentowali się bardzo udanie. Nasza ekipa miała duże braki kadrowe, graliśmy tylko z jednym rezerwowym a zespół Orlika prezentuje się
w całych rozgrywkach bardzo dobrze.

*****

13 października był dla drużyny bardzo intensywny. Najpierw rocznik 2007 w meczu
o „dwóch obliczach” zremisował z Hetmanem Gołąb 3 : 3. Strzeliliśmy bramkę już
w 15 sekundzie, prowadziliśmy następnie 2 : 0, by po kilku minutach drugiej połowy przegrywać 2 : 3 … Na szczęście ostatni strzał meczu dał nam remis 🙂 !

Potem rocznik 2008 rozegrał drugi turniej grupy „złotej” w kategorii Orlik Straszy. Dzięki 3 zwycięstwom, jednemu remisowi i porażce utrzymujemy 2 miejsce w rozgrywkach 🙂 !

*****

W dn. 6-7 października rozgrywaliśmy kolejne spotkania w dwóch rocznikach. Sobota upłynęła pod dyktando rywali, Żyrzyniak Żyrzyn zwyciężył naszych chłopców
w rozgrywkach Młodzika 5 – 1. W niedzielę Orlik Starszy rywalizował w Niemcach. Jako gospodarz turnieju nie zanotowaliśmy porażki, jednak zbyt często remisowaliśmy, stąd po pierwszym turnieju grupy „złotej” , składającej się ze zwycięzców 6 grup I rundy, zajmujemy 2 miejsce. W obu rocznikach walczymy dalej 🙂

*****

29 września rocznik 2007 rozegrał mecz ligowy z Górą Puławską. Po dobrej grze, zwłaszcza w obronie, pokonaliśmy rywali 2:0.

Grupa młodsza miała przerwę. Następny turniej rozegra w roli gospodarza 7 października na orliku w Niemcach.

*****

23 i 24 września rozgrywaliśmy kolejne spotkania w ramach lig LZPN.

Zespół z rocznika 2008 i młodsi zakończył zwycięsko I rundę rozgrywek Orlika Starszego, E1, gr. 5. W każdym z trzech turniejów zajmowaliśmy 1 miejsce! Ostatecznie w 15 spotkaniach zgromadziliśmy 39 punktów (12 zwycięstw i 3 remisy), bilans bramek to 42 strzelone i tylko 6 straconych! Dziękujemy za sportową rywalizację drużynom: Avii Świdnik, Orlika Lubartów, MOSiR Lubartów, KS Nasutów i Tajfuna Ostrów Lub. Czekamy na kolejnych rywali w II rundzie 🙂

Rocznik 2007 i młodsi podejmował UKS Orlik Dęblin. Przez 3/4 meczu rywalizacja była wyrównana. Niestety w ostatnich 15 minutach popełniliśmy zbyt dużo błędów
i przegraliśmy przede wszystkim w obszarze emocjonalnym. Walczymy jednak dalej 🙂

Najważniejszym wydarzeniem weekendu była msza św. w kaplicy parafialnej w Dysie
w intencji zawodników i Rodziców!!!

*****

W dniach 15-16 września nasze drużyny rozgrywały kolejne mecze w ramach ligi LZPN.
W dwóch kategoriach odbyło się w sumie 6 spotkań. Nasz bilans to 4 zwycięstwa
i 2 remisy, bramki 13-2!!! 🙂 🙂 🙂

Rocznik 2007 zremisował „na wyjeździe” z  mocną drużyną MOSiR Lubartów 1:1, natomiast rocznik 2008 wygrał w Świdniku II rundę turniejową i powiększył przewagę
w tabeli na pozostałymi ekipami (6 punktów więcej od 2 drużyny)!

Z pewnością pomogły świetnie prezentujące się nowe, biało-czerwone stroje 😉

*****

8 września rozegraliśmy pierwszą rundę Orlika Starszego (r. 2008 i młodsi). W turnieju
w Lubartowie zanotowaliśmy 4 zwycięstwa i 1 remis.  Liczymy, że będziemy w stanie utrzymać 1 miejsce w naszej grupie w obu kolejnych rundach 🙂

Rocznik 2007 miał tego dnia wolne. Wierzymy, że przerwa dobrze wpłynie na chłopców, zwłaszcza po nieudanym drugim meczu ligowym z bardzo dobrze dysponowaną Wisłą Puławy 🙂 . Bez względu na wyniki trenujemy i walczymy dalej!!!

*****

25 sierpnia rozegraliśmy pierwszy, historyczny mecz na dużym boisku w lidze Młodzika Młodszego (r. 2007 i młodsi). Drużyna spisała się bardzo dobrze, zwyciężając Powiślaka Końskowola 5 : 1. Kilka akcji było na wysokim poziomie, a bramki bardzo ładne 😉 . Przeciwnik dzielnie walczył i prezentował dobre umiejętności. Trenujemy dalej przed kolejnymi spotkaniami.

Pomocne w dzisiejszym meczu były z pewnością doświadczenia nabyte podczas wizyty
w Sky Parku w Lublinie. Chłopcy osiągali szczyty swoich umiejętności na fajnych ściankach wspinaczkowych 😉

Rocznik 2008 uczestniczył w towarzyskim turnieju w Nasutowie. Była to okazja do debiutu w takich rozgrywkach dla kilku młodszych chłopców, w tym kapitana drużyny tego dnia,
5-letniego Marka Nowakowskiego! 😉

*****

W sierpniu rozpoczęliśmy przygotowania do nowego sezonu 2018/2019. W rozgrywkach LZPN, w kategorii Młodzik Młodszy D2 (r. 2007) i Orlik Starszy E1 (2008) będziemy występowali pod nazwą KS ISL Ciecierzyn. Przygotowania są bardzo intensywne lecz prowadzone w dobrych humorach 🙂 🙂 🙂 . Pierwszy mecz niebawem!

*****

W dniach 1-7 lipca 31 osób, w większości z naszego Klubu wypoczywało rodzinnie
w Piwnicznej Zdroju i okolicach. Czas był bardzo aktywnie wykorzystany. Uczestnicy mogli m.in. chodzić po górach w Beskidzie Sądeckim (szczególnie cenne było zdobycie słynnej Przehyby 1175 m npm. !!!). Bardzo udany był spływ łodziami Dunajcem, jedna
z najciekawszych atrakcji na południu Polski. Chłopcy poznali także mroczne legendy zamku w Niedzicy, mogli pojeździć na letnich sankach, popływać w basenach, wspinać się w parku linowym, zwiedzić Słowację, zdobyć ciekawe informacje o hodowli pszczół
w Kamiannej. Wrócimy na Sądecczyznę w zimie na narty 🙂 .

*****

Czerwiec był bardzo aktywny w wykonaniu naszej drużyny.

29 czerwca odbyło się zakończenie bardzo udanego sezonu 2017/2018. Dzięki zaangażowaniu Rodziców udało się miło spędzić czas przy ognisku i zabawnych meczach Rodzice-Dzieci. W zmaganiach tych szczególnymi umiejętnościami piłkarskimi wykazało się kilka Mam 😉 😉 😉 .

23 czerwca Klub był organizatorem turnieju piłki nożnej w ramach Dyskiej Parafiady. Rywalizacja odbyła się w Ciecierzynie i objęła dzieci, młodzież oraz dorosłych.
W towarzyskich zmaganiach uczestniczyło ok. 100 osób!!! Drużyny rywalizowały pod nazwami państw z Mundialu (Japonia, Kolumbia, Polska, Senegal). Gościliśmy uczestników m.in. z Nasutowa, Niemiec, Pliszczyna, Świdnika. Po turnieju część chłopców wzięła aktywny udział w Grze Terenowej w Dysie.

17 czerwca odbył się Rajd Rowerowy, w którym wzięła udział liczna ekipa naszych piłkarzy. Rajd był cześcią projektu Dyska Parafiada i odbył się na trasie Dys-Nowy Staw-Dys.

16 i 17 czerwca rocznik 2008/2009 uczestniczył po raz kolejny w ogólnopolskim turnieju BeKSa Cup 2018. W rywalizacji z 16 mocnymi ekipami drużyna zajęła 10 pozycję.

3 czerwca rozpoczęła się Dyska Parafiada, cykl imprez sportowo-kulturalnych w ramach projektu współfinansowanego ze środków europejskich, dzięki współpracy z Lokalną Grupą Działania „Kraina wokół Lublina”. Tego dnia chłopcy z naszego Klubu brali udział
w Dniu Radości Parafii Dys.

2 czerwca gościliśmy w Głusku na zaproszenie tamtejszego GLKS. W towarzyskim turnieju zagraliśmy z zaprzyjaźnionymi drużynami Gospodarzy, KS Lublinianki i BSS Lublin. Po zakończeniu gier chłopcy bawili się na Festynie z okazji Dnia Dziecka.

*****

26 maja zakończyliśmy II etap rozgrywek rundy wiosennej w kategorii Orlik Starszy
(r. 2007 i młodsi). Drużyna zaprezentowała się w nich bardzo udanie. W każdym
z 3 turniejów spisywaliśmy się lepiej. W ostatnim z nich nie doznaliśmy porażki!
W 15 meczach zdobyliśmy 23 punkty (6 zwycięstw, 5 remisów i 4 porażki), strzeliliśmy 22 bramki a 15 straciliśmy. Wystarczyło to do zajęcia 4 miejsca w bardzo mocnej
i wyrównanej gr 2. Do pierwszego miejsca zabrakło tylko jednego zwycięstwa więcej! Gratulujemy naszym chłopcom, dziękujemy drużynom Stoku Zakrzówek, Avii Świdnik, Football Academy Lublin, Żyrzyniaka Żyrzyn i Orłów Kazimierz za wspólną rywalizację. Przed nami kolejne wyzwania 🙂 🙂 🙂 !

*****

12 maja rozpoczęliśmy II etap rozgrywek w rundzie wiosennej w kategorii Orlik Starszy
(r. 2007 i młodsi). Rywalizujemy w wyrównanej gr. 2 z bardzo dobrymi ekipami Stoku Zakrzówek, Avii Świdnik II, FA Lublin, Żyrzyniaka Żyrzyn i Orłów Kazimierz.
W pierwszym turnieju, którego byliśmy gospodarzami, odnieśliśmy 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Drużyna momentami „przysypiała” zamiast walczyć. Wierzymy jednak, że kolejne 2 turnieje będą bardziej udane 😉 .

*****

28 kwietnia zakończyliśmy I etap rozgrywek w ramach ligi młodzieżowej LZPN w kategorii Orlik Starszy (r. 2007 i młodsi). Chłopcy zdecydowanie zdominowali pierwszą część rundy wiosennej w grupie 5. Rozegraliśmy 15 spotkań, nasz bilans to: 13 zwycięstw, 1 remis
i 1 porażka, bramki 48-9. Czekamy teraz na II etap, który rozegramy w maju. Cieszymy się z dobrych występów wszystkich zawodników. Trenujemy dalej, poprawiamy błędy
i liczymy na kolejne sukcesy! 🙂 🙂 🙂

*****

1 kwietnia rozegraliśmy mecz przyjaźni z KS Nasutów. Był to pierwszy, oficjalny mecz
z przeciwnikiem dla 6 nowych chłopców z r. 2009/2010. Cieszy dobra postawa, 13 bramek
i zwycięstwo (choć wynik nie był najważniejszy). Drużyna rozrasta się więc o nowych zawodników i kolejny rocznik. Brawa dla Alana Janika, Bartka Pietrasa, Marcela Jęczały, Dominika Poniatowskiego, Patryka Kozieła Adriana Łopuckiego oraz wspierających ich Alana Łaty i Adama Rockiego, trenujących już dłużej 🙂 🙂 🙂

*****

7 kwietnia chłopcy z naszej drużyny, jako ministranci w parafii pw. św. Jana Chrzciciela
w Dysie, wzięli udział w finałach wojewódzkich IX Mistrzostw Liturgicznej Służby Ołtarza. Spisali się bardzo dobrze, zajmując 5 miejsce na 27 ekip grających tego dnia. Do gry
w Wielkim Finale rocznika 2006 i młodsi zabrakło bardzo niewiele. Cieszymy się z tego wyniku i gratulujemy wszystkim! Reprezentowali nas: Jerzyk Gizicki (kapitan), Czarek Supryn, Michał Manel, Marcel Sołtys,  Franek Drozd, Jakub Gizicki, Jakub Stachniak 🙂

*****

1 kwietnia minął rok od powstania naszej drużyny w obecnej formule. Czas ten pokazał, że nie zmarnowaliśmy potencjału naszych dzieci. Uczestniczyliśmy w wielu turniejach ogólnopolskich i lokalnych, sami je organizowaliśmy, wyjechaliśmy na 2 obozy sportowo-wypoczynkowe, udanie się prezentowaliśmy podczas każdej z imprez. Otrzymaliśmy wsparcie kilku instytucji, w tym 2 granty na dalszą działalność. Cieszy także mocna integracja i współpraca, zarówno zawodników, jak i rodziców. Nie spoczywamy na laurach, chcemy nadal rozwijać pasje naszych dzieci! 😉 🙂 😉

*****

Trwając w radości Wielkanocnej życzymy wszystkim sympatykom wszelkiego dobra płynącego ze Zmartwychwstania! Niech się darzy!

*****

24 marca zorganizowaliśmy II edycję Turnieju pt. Festiwal Piłkarski ISL 2018. Nasze zaproszenie przyjęło 5 zaprzyjaźnionych drużyn z rocznika 2008: DKS Gaudium Zamość, Akademia Rozwoju Pasji, AF Głusk, KS Lublinianka i KS Nasutów. My graliśmy 2 ekipami, 2008 i gościnnie 2007. Turniej miał charakter towarzyski, nie było w nim oficjalnej klasyfikacji. Liczyła się dobra zabawa i integracja zawodników. Spotkania były ciekawe, zawodnicy pokazali udane akcje i strzelili wiele ładnych bramek. Podziękowania należą się grającym oraz Rodzicom naszych zawodników za organizację bogatego barku z napojami, ciastkami, słodyczami, owocami i pizzą 🙂 . Wszyscy miło spędzili czas na pięknym obiekcie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II!

*****

11 marca, po kilku tygodniach zmagań, zakończyliśmy rozgrywki w Dziecięcej Halowej Lidze Mistrzów.  Finały okazały się dla nas pełne emocji, które pewnie długo zostaną w pamięci. Rozegraliśmy 3 bardzo udane i trzymające w wielkim napięciu spotkania. W pierwszym meczu pokonaliśmy ekipę AP Champions Świdnik 1:0. Następnie zremisowaliśmy z Motorem Lublin 1:1 i okazaliśmy się lepsi w rzutach karnych (3:2)! W ćwierćfinale zanotowaliśmy remis 0:0 z Vrotcovią Lublin. W serii rzutów karnych lepsi byli rywale (2:3). Występ w tych wymagających rozgrywkach uznajemy za bardzo udany. Jesteśmy jedną z 8 najlepszych drużyn Lublina i okolic, co oddaje nasze realne możliwości. Jesteśmy chwaleni i doceniani przez inne drużyny, trenerów i kibiców. W małym klubie też można dobrze grać w piłkę!!! Dziękujemy wszystkim zawodnikom i Rodzicom 🙂 .

*****

W styczniu i lutym, poza regularnymi treningami i turniejami, podtrzymujemy towarzyskie kontakty piłkarskie. Rozegraliśmy 3 udane mecze przyjaźni z KS Lublinianka Junior, Football Academy i KS Nasutów.

*****

10 lutego zawodnicy z rocznika 2008 rywalizowali w turnieju charytatywnym organizowanym przez zaprzyjaźnioną KS Lubliniankę Junior. Chłopcy grali bardzo dobrze, sposób gry i zaangażowanie były jednymi z naszych najlepszych, jak do tej pory 🙂 . Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce wśród 8 zespołów. Poziom 4 pierwszych drużyn był bardzo wyrównany. Przegraliśmy tylko raz, w półfinale (1:0), z  późniejszymi zwycięzcami Vrotcovią Lublin. Skład drużyny: Michał Manel, Krzysiek Danicki, Jakub Gizicki, Rafał Dzirba, Franek Drozd, Marcel Sołtys, Alan Łata. Końcowa kolejność: 1.Vrotcovia Lublin, 2.Widok Lublin, 3.ISL Lublinianka, 4.AF Głusk, 5.BKS Lublin, 6.KS Nasutów, 7.KS Lublinianka, 8.UKS Wrotków Lublin.

*****

W dn. 28 stycznia-3 lutego 9 naszych zawodników wraz z rodzinami (w sumie 24 osoby)wypoczywało aktywnie w Beskidzie Sądeckim. Pobyt obejmował w większości szusowanie na nartach po stokach w Rytrze i Wierchomli. Wszyscy chłopcy dawali sobie świetnie radę, choć oczywiście nadal najlepiej wypada trener 🙂 😉 🙂 . Poza nartami była m.in. okazja do obejrzenia meczu hokejowego 1928 KTH Krynica-Nesta Toruń, ślizgania się na łyżwach i zwiedzenia Krynicy, zdobycia szczytu w Bachledovej Dolinie z panoramą Wysokich Tatr na Słowacji,  spacerowania Chodnikiem korunami stromov (ok. 30 m. nad ziemią !). Rozegraliśmy również wymagający mecz przyjaźni z Sokolikami Stary Sącz. Podczas ferii chłopcy świetnie się zintegrowali. Rodzice zadbali o każdy szczegół pobytu (również dzielnie, czarnym szlakiem, zdobyli szczyt nad Wierchomlą 😉 ). Liczymy, że kolejnym razem uda nam się przyjechać jeszcze większą grupą.

*****

Witamy w Nowym Roku! Od 7 stycznia, wraz z rocznikiem 2008, gramy w Dziecięcej Halowej Lidze Mistrzów pod nazwą Sporting Lizbona. Rywalizujemy w grupie A z najlepszymi drużynami Lublina i okolic. Trzymajcie kciuki 🙂 !

*****

„Z narodzenia Pana dziś dzień wesoły…”. Trwając w radości Bożego Narodzenia wszystkim naszym zawodnikom, rodzicom i sympatykom życzymy błogosławieństwa i dobra. Niech Nowy Rok 2018 będzie czasem realizacji wielu ambitnych zamierzeń!!! 🙂

*****

9 grudnia byliśmy organizatorem Turnieju Mikołajkowego dla dwóch grup: 2006/2007 i 2008/2009. Mieliśmy zaszczyt gościć 9 okolicznych drużyn. Najważniejsza była wspólna zabawa i integracja zawodników. Poziom sportowy kilku spotkań był bardzo wysoki. Nasze drużyny zebrały cenne doświadczenie. W rozgrywkach starszego rocznika musieliśmy uznać zdecydowaną wyższość gości, choć momentami jedna z naszych drużyn grała całkiem udanie. Większość naszych chłopców była o rok młodsza od zawodników pozostałych drużyn. W młodszym roczniku nasze drużyny ostatecznie otworzyły i zamknęły stawkę rywalizujących 😉 . Kolejność końcowa:

2006/2007 – Brazilian Soccer School Lublin, Zawisza Garbów, Sławin Lublin, ISL Lublinianka II, ISL Lublinianka I.

2008/2009 – ISL Lublinianka II , Akademia Rozwoju Pasji Paderewski Lublin, Brazilian Soccer School Lublin, KS Lublinianka Junior, Akademia Footbolisty Głusk, Sławin Lublin, KS Nasutów, ISL Lublinianka I.

Wielki podziękowania dla Rodziców naszych zawodników. Dzięki organizacji bogatego barku kawowego wszyscy uczestnicy, czynni i bierni, mogli zaznać smaku pysznych słodkości, owoców i napojów 😉 .

*****

2 grudnia chłopcy z rocznika 2008/2009 wzięli udział w Turnieju Mikołajkowym organizowanym przez KS Nasutów. W stawce 6 ekip zajęliśmy 2 miejsce 🙂 . Drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze, kilka akcji było oklaskiwanych także przez kibiców innych zespołów.

*****

18 listopada uczestniczyliśmy w turnieju Football Cup w Tarnobrzegu. Był to już nasz 7 turniej ogólnopolski. Chłopcy z rocznika 2008/2009 rozegrali 5 dobrych spotkań, w których zaprezentowali wiele udanych zagrań i składnych akcji 😉 . W turnieju nie prowadzono oficjalnej klasyfikacji (w nieoficjalnej zajęliśmy 4 miejsce na 6 drużyn). Najważniejszy był jednak wspólnie spędzony czas i integracja.

*****

11 listopada świętowaliśmy z rocznikiem 2008/2009 na sportowo w Józefowie k./Warszawy, podczas ogólnopolskiego, patriotycznego Turnieju Niepodległości, zorganizowanego przez UKS Żagle. W rywalizacji 12 drużyn zajęliśmy dobre 5 miejsce. Ekipa wystąpiła w składzie: Michał Manel, Krzysztof Danicki, Rafał Dzirba (wyróżniony przez organizatorów jako „Król Strzelców”), Jakub Gizicki, Franek Drozd, Adaś Rocki i Filip Rocki (nasz turniejowy kapitan i „Dżoker dnia”) 🙂 . Rywalizacja była zacięta, lecz prowadzona przede wszystkim w duchu tworzenia wspólnoty Polaków. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, chłopcom za walkę, Rodzicom za obecność i doping.

*****

28 października sześciu naszych zawodników, jednocześnie ministrantów w parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Dysie, wzięło udział w eliminacjach do IX Finałów Mistrzostw Liturgicznej Służby Ołtarza o puchar Metropolity Lubelskiego. W kategorii ministrantów chłopcy zajęli I miejsce wśród 6 bardzo dobrych drużyn. Byliśmy prawdopodobnie najmłodszą ekipą w turnieju. Zwycięska drużyna występowała w składzie: Czarek Supryn, Jakub Gizicki, Marcel Sołtys, Franek Drozd, Jerzy Gizicki, Jakub Stachniak. W kategorii lektorów również zwyciężyła ekipa z parafii Dys. Gratulujemy i życzymy sukcesów w finałach planowanych na wiosnę 2018 roku! 😉 😉 😉

*****

14 października zakończyliśmy rozgrywki LZPN w kategorii Orlika (E1 2007) i Orlika Młodszego (E2 2008). W rozgrywkach tych reprezentowaliśmy KS Ciecierzyn. Oba roczniki rozegrały w sumie 51 udanych spotkań. Zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz zaprezentowaliśmy kilkanaście bardzo dobrych zagrań w konfrontacji z wymagającymi rywalami. Bilans rozgrywek E1 to 3 i 6 miejsce, a E2 – 4 i 1 miejsce w swoich grupach.  Gratulujemy wszystkim chłopcom walecznej postawy, Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie, transport i wszelką pomoc 😉 !!!

*****

24 września chłopcy z rocznika 2008/2009 🙂 WYGRALI 🙂 rozgrywki w swojej kategorii, podczas Turnieju o Puchar Małego Polaka, organizowanego przez Akademię Sportu Arkadiusz Onyszko. Drużyna odniosła komplet 5 zwycięstw, w finale pokonała świetną ekipę UKS Football Academy z Lublina 2:1. Gratulujemy chłopcom znakomitej gry! Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i zaangażowanie w propagowanie postaw patriotycznych! Skład drużyny: Michał Manel, Krzysztof Danicki, Krystian Sienkiewicz, Rafał Dzirba, Marcel Sołtys, Jakub Gizicki, Adaś Rocki, Filip Rocki, Łukasz Golba, Michał Zakrzewski, Alan Łata. Pozdrawiamy Franka Drozda i Tomka Trojnara, którzy nie mogli być obecni.

*****

Dotychczas nasi piłkarze wystąpili w 4 ogólnopolskich turniejach: Deichmann i BeKSa Cup w Lublinie, Młodzik Cup w Radomiu, Torneo Mazowieckie w Białobrzegach.

*****

W dniach 16-22 lipca kilkunastu zawodników wraz z rodzicami uczestniczyło w obozie sportowo-wypoczynkowym w Rytrze koło Nowego Sącza. W ramach pobytu chodzili po górach, pływali w otwartych basenach, wyjechali na Słowację, zwiedzili głęboką jaskinię w Tatrach, grali mecze towarzyskie z miejscowymi drużynami. Zabawa była przednia!

*****

Dziękujemy za wsparcie: Rodzicom Zawodników, Dyrekcji ZPO w Ciecierzynie, Hotelowi i Restauracji Impressa z Niedrzwicy Dużej, Firmie El-Plum z Ciecierzyna!

Pozdrawiamy KS Lublinianka Junior i KS Ciecierzyn!

Zapraszamy wszystkich do wspólnej, piłkarskiej przygody!!!

Treningi: wtorek i czwartek, g. 16.30 (r. 2010 i młodsi) i 17.30 (r. 2007 i młodsi) sala ZPO w Ciecierzynie

Wojciech Gizicki, trener UEFA B, tel. 505 223 553